Hasan Fehmi Civan, Bosch Rexroth (Gebze) Genel Müdürü Olarak Atandı

8.11.2021 Elektrik Dünyası Dergisi, Haber, Bosch Rexroth, Hasan Fehmi Civan, Hasan Fehmi Civan, Bosch Rexroth (Gebze) Genel Müdürü Olarak Atandı

Sanayinin ihtiyacı olan Hidrolik, Otomasyon, Doğrusal Hareket ve Montaj Teknolojilerini tasarlayarak sunan Bosch Rexroth'ta Genel Müdürlük görevine, 23 yıldır şirket bünyesinde önemli sorumluluklar üstlenen Hasan Fehmi Civan atandı.

Temmuz 2021 itibarıyla Genel Müdürlük görevine başlayan Hasan Fehmi Civan, 1993 yılında Gazi üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kariyerine ilk adımı, Hema Endüstri firmasında Satış Mühendisi olarak attı. 1998 yılında Bosch Rexroth Türkiye bünyesinde Proje Satış Mühendisi olarak göreve başladı. Şirketteki 23 yıllık çalışma hayatı boyunca önemli sorumluluklar üstlenen Hasan Fehmi Civan, son olarak Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Civan, 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren üstlendiği görevindeki hedefleri hakkında şunları söyledi: “Bugün Bosch Rexroth’un odağında, “Geleceğin Fabrikası” için üretim hatları, enerji verimliliği projeleri ile elektronik ve dijital ağ donanımına sahip sistemler tasarlamak yer alıyor. Bu vizyonla, sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan teknolojilere uygun ürün ve mühendislik çözümlerimizi de sanayicimizin kullanımına sunmaya devam edeceğiz.