Prestijli Projelerin İnterkom Tercihi Yine Multitek İnterkom

8.4.2023 Elektrik Dünyası Dergisi, Haber, Multitek, Prestijli Projelerin İnterkom Tercihi Yine Multitek İnterkom

Multitek Elektronik, nşaat sektöründe kaliteli ve yüksek performanslı interkom sistemleri üreticisi olarak müşterilerine 1989 yılından beri üst seviye teknolojiye sahip kullanışlı ürünler sunuyor. Müşterilerine sağladığı farklı ürün seçenekleri, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetler ile sektör öncüsü olan Multitek, tüm Türkiye’deki prestijli projelerin tek tercihi olmaya devam ediyor.

İstanbul'daki TOKİ'nin Esenler bölgesindeki 4.250 dairelik Esenler Konutları projesinde, Linux IP İnterkom sistemleri tercih edilmiştir. Bunun yanı sıra, Emlak Konut ve Dağ Mühendislik tarafından İstanbul’da yapılan Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinde de yine Linux IP İnterkom ürünleri tercih edilmiştir. Kiptaş’ın yürüttüğü Loca Mahal projesi de 1.250 dairede Multitek Linux İnterkom’u seçti. Linux IP İnterkom ürünleri, hızlı kurulumu ve kullanımı ile hem montaj hem de kullanım aşamasında kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

İstanbul’da olduğu gibi tüm Türkiye’de imza projelerde kullanılan Multitek interkom ürünleri, İzmir Alsancak’ta Teknik Yapı, Halk GYO, Emlak Konut ve TOKİ güvencesi ile yapılan 1099 daireden oluşan Evora İzmir projesinde de güvenle kullanılıyor.

Artırılmış akıllı ev ve otomasyon sistemlerini tercih eden Ankara Beytepe 1923 Konutları ise 7” dokunmatik ekrana ve Android işletim sistemine sahip Multitek Akıllı IP İnterkom sistemleri tercih etti.

Multitek Elektronik tüm Türkiye’deki prestijli projelere akıllı ev ve kolay yönetim imkanları ile değer katmaya gururla devam ediyor.