HCS Yayıncılık tarafından yayınlanan Elektrik Dünyası Dergisi başta Elektrik olmak üzere Aydınlatma, Elektronik, Otomasyon, Enerji, Makine ve Kontrol Sistemleri  ile ilgili yeniliklerin ve haberlerin yayınlandığı sektörün lider dergisidir. HCS Yayıncılık, çağımızın iletişim çağı olduğunun bilincinde olan bir kuruluştur. Bu bilinçle 36 yıldır her ay düzenli olarak sektör temsilcilerine ulaştırılan Elektrik Dünyası Dergisi sektörün bilgi kaynağı olmayı başarmış ve sektör temsilcileri tarafından takip edilen bir yayın organı haline gelmiştir.

Düzenli olarak her ay 8 bin adet basılan Elektrik Dünyası Dergisi özel kuryeler, kargo, temsilcilikler ve diğer dağıtım kanalları ile sektöre dağıtılmaktadır. Dergimiz aralarında Elektrik Mühendisleri, Elektrik Teknisyenleri, Mimar ve İnşaat Mühendisleri Odaları, il ve ilçe belediyelerinin de bulunduğu çok sayıda kuruma ve kuruluşa kargo yolu ile ulaştırılmaktadır. 6 Ülkede temsilciliği bulunan Elektrik Dünyası Dergisi, temsilciliği bulunan ülkelerde sektör temsilcilerine birebir elden ulaştırılmaktadır. Dergimiz elektrik ve aydınlatma  sektörüyle ilgili ulusal fuarların yanında uluslararası fuarlara katılımını artırarak sürdürmektedir. Her yıl ortalama 20 ulusal, 12 de uluslararası fuara iştirak eden dergimiz bu fuarlarda ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Elektrik ve aydınlatma sektörünün kendini ifade edebilmesi ve ticari aktivitelerini arttırabilmesi için şüphesiz ki Türkiye’nin en büyük sektörel dergilerinden biri olan Elektrik Dünyası Dergisi’nde yer almaları gerekmektedir.

Elektrik Dünyası 36 yıldır sektörünün başvuru kaynağı olmayı başarmış. Yayınladığı haberler, ürün yazıları ve makalelerle sektörün gelişiminde etkili bir rol üstlenmiş ve sektörün ticaretine ciddi anlamda katkıları olmuştur. Sektöre yapılan bu katkı da ülke ekonomisinin gelişimine olumlu olarak yansımıştır.

Kısacası dergimize reklam veren müşterilerimiz her zaman olduğu gibi bugünde kazanmaya, gücüne güç katmaya devam etmektedir.