Günsan Elektrik Antalya’da İlk kez Düzenlenen Hotel Tech Fuarında Ürünlerini Sergiledi

5.2.2023 Elektrik Dünyası Dergisi, Günsan Elektrik Antalya’da İlk kez Düzenlenen Hotel Tech Fuarında Ürünlerini Sergiledi

Sektörde 40.yılını dolduran Günsan Elektrik, bu yıl ilk kez düzenlenen Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarına katıldı. Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş (ANFAŞ) tarafından, 7-10 Aralık tarihlerinde ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarda, anahtar/priz ürün grupları, şalt ürün grupları, sigorta kutusu, kablo kanalı, elektrik bantları ve kablo bağı ürünlerinin yanı sıra led ampül gibi yeni ürünlerini sergiledi.

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları ürün portföyüyle inşaat sektörünün çözüm ortağı olan Günsan Elektrik, 7-10 Aralık tarihlerinde ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde ilk kez gerçekleştirilen A- Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarına katıldı.  Antalya Büyükşehir Belediyesi, KOSGEB, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği, TMMOB, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği, Profesyonel Otel, Yöneticiler Derneği, Turizm Teknik Müdürler Derneği gibi kurumların desteği ve katılımı ile düzenlenen fuarda Günsan da yerini aldı.

Bu yıl ilk düzenlenen otel teknik ekipmanlarına yönelik fuarda otel sahipleri, teknik müdürleri, makine, elektrik, inşaat mühendisleri, mimarlar ve sektör paydaşları bir araya geldi. Anahtar/priz, grup prizler, aksesuarlar, sigorta kutuları, şalt grubu ve kablo kanalı kategorilerinde toplam 17 bin parçalık ürün portföyüne sahip Günsan Elektrik yeni ve öne çıkan ürün gruplarını fuarda tanıttı.