Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerNisa Otomasyon Tarafından Üretilen Road Blockerlar  Müşterilerin Tercihleri Arasında Yer Almaya Devam Ediyor
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2020-11-05 11:19:15


Geri Dön
Nisa Otomasyon Tarafından Üretilen Road Blockerlar Müşterilerin Tercihleri Arasında Yer Almaya Devam Ediyor

Güvenlik sistemleri, mantar bariyerler, road blockerlar, yüksek güvenlikli kayar kapılar hidrolik ve pnömatik sistemlerin satışı, servisi ve yedek parça temini işleriyle iştigal eden Nisa Otomasyon Afyon Yeni Emniyet Binası, Çiğiltepe Lojmanları Ankara, 3.Ordu Erzincan, Botaş Ardahan Hanak ve Türkgözü yerleşkelerinin mantar bariyer ve blocker sistemini yaptı. Konusunda sektörünün lider firmalarından birisi olmayı başaran Nisa Otomasyon yeni gerçekleştirdiği projelerle sektörünün lider firmalarından birisi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

 

Firmamız, güvenlik sistemleri, mantar bariyerler, road blockerlar, yüksek güvenlikli kayar kapılar hidrolik ve pnömatik sistemlerin satışı, servisi ve yedek parça temini işleriyle iştigal etmektedir. Firmamız 750 m2 kapalı alan ve 750 m2 açık alan üzerine kurulu fabrikamızda İSO kalite yönetmeliğine göre üretim yaparak sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek size daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır.

 

Yurtdışı ve yurtiçi hizmetlerimizi eşgüdüm halinde devam ettirmek ve ülkemizin sayılı makina firmalarından biri olmak başlıca amacımızdır. Tüm paydaşların memnuniyetini göz önünde bulundurarak konfor, güvenlik ve enerji verimliliğini artıran yenilikçi ürün ve çözümlerin tasarımı ve üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunulması, firmamızı modern ve çağdaş bir lider haline getirmek ve faaliyet alanımızda tüm insanlığın faydaları için sunabileceğimiz hizmetleri sunarak sürekliliğini sağlamak temel görevimizdir.

Kalite ve güvenin ön planda olduğu çalışma anlayışımızla siz müşterilerimizin endüstriyel ekipman ve servis ihtiyaçlarınızı karşılamak en içten dileğimizdir. Üretim faaliyetlerinde kullandığımız teknolojileri sürekli yenileyerek daha kaliteli ve yerli imalat yapmaya özen gösteriyoruz.

 

NİSA OTOMASYON