Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Haberler
HaberlerAselsan Ankara Akyurt Yerleşkesi İçin Nisa Otomasyon’u Tercih Etti
Kategori : Haberler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2020-07-03 12:51:18


Geri Dön
Aselsan Ankara Akyurt Yerleşkesi İçin Nisa Otomasyon’u Tercih Etti

Güvenlik sistemleri, mantar bariyerler, road blockerlar, yüksek güvenlikli kayar kapılar hidrolik ve pnömatik sistemlerin satışı, servisi ve yedek parça temini işleriyle iştigal eden Nisa Otomasyon Aselsan Ankara Akyurt yerleşkesinin mantar bariyer ve blocker sistemini yaptı.

 

Firmamız, güvenlik sistemleri, mantar bariyerler, road blockerlar, yüksek güvenlikli kayar kapılar hidrolik ve pnömatik sistemlerin satışı, servisi ve yedek parça temini işleriyle iştigal etmektedir. Firmamız 750 m2 kapalı alan ve 750 m2 açık alan üzerine kurulu fabrikamızda İSO kalite yönetmeliğine göre üretim yaparak sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek size daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır.

 

Yurtdışı ve yurtiçi hizmetlerimizi eşgüdüm halinde devam ettirmek ve ülkemizin sayılı makina firmalarından biri olmak başlıca amacımızdır. Tüm paydaşların memnuniyetini göz önünde bulundurarak konfor, güvenlik ve enerji verimliliğini artıran yenilikçi ürün ve çözümlerin tasarımı ve üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunulması, firmamızı modern ve çağdaş bir lider haline getirmek ve faaliyet alanımızda tüm insanlığın faydaları için sunabileceğimiz hizmetleri sunarak sürekliliğini sağlamak temel görevimizdir
Kalite ve güvenin ön planda olduğu çalışma anlayışımızla siz müşterilerimizin endüstriyel ekipman ve servis ihtiyaçlarınızı karşılamak en içten dileğimizdir. Üretim faaliyetlerinde kullandığımız teknolojileri sürekli yenileyerek daha kaliteli ve yerli imalat yapmaya özen gösteriyoruz.

 

NİSA OTOMASYON