Elektrik Dünyası Dergisi
E Bülten Aboneliği
E-Posta
Ad / Soyad
Ana Sayfa » Teknolojiler
TeknolojilerTek Uydu Kablosu İle Evinizdeki Tüm Televizyonlara Uydu Yayını
Kategori : Teknolojiler
Ekleyen : Administrator
Tarih : 2019-07-24 11:20:12


Geri Dön
Tek Uydu Kablosu İle Evinizdeki Tüm Televizyonlara Uydu Yayını

Teknoline, Türkiye’de uydu sistemleri üzerine çeyrek yüzyılı geride bırakarak yerli sermayeyle yerli üretim yaparak teknolojiye yön vermeye devam etmektedir. Tecrübeli mühendislerimizin tasarım ve yazılımları sayesinde inovasyona yaptığı yatırımla yeni son teknoloji  ürünleri çıkarmaya devam etmektedir.

 

Teknoline bu sefer unicable unitek sistem ile karşınızda. Bu zamana kadar sizler dairenize gelen tek uydu kablosu ile birkaç uydu alıcısı izlemeye çalışsanız da  bunu başaramadınız. Unicable sistem ile bunu yapmak mümkün.

 

Evinize gelen tek kablo ile 3 adet teknoline özel unitek yazılımlı uydu alıcısı ve 1 adet standart uydu alıcısı olmak üzere 4 farklı uydu alıcısından birbirinden bağımsız farklı kanallar izleyebilirsiniz. Üstelik bu cihazlarımız her türlü multiswitch ile çalışır.

 

Şayet binanızda uydu sistemi yok ise veya sisteminizi yenilemeyi düşünüyorsanız  8 ve 16 modül çıkışa sahip olan UNIMULTISWITCH ile  gönderici modüle gerek kalmadan sadece dairenizdeki alıcı modül ile yine birbirinden bağımsız 4 farklı tv de yayınları izleyebilirsiniz.

 

Bu son teknoloji sistem sayesinde merkezi uydu sistemlerinde daireye gelen 4 kablo 1 kabloya inerek kablo maaliyeti , işçiliği ve zaman kaybı minimumize edilmiştir.

 

Daha detaylı bilgi ve eğitim için perpa şubemizi ziyaret edebilirsiniz.